LKA keliautojų klubas
http://forum.lkakeliautojai.lt/

I lygis Rukloje
http://forum.lkakeliautojai.lt/viewtopic.php?f=42&t=2154
Puslapis 11

Autorius:  LaurynasK [ 2017-02-06, 00:26 ]
Pranešimo tema:  I lygis Rukloje

Pranešimas '17.02.04-05 "Rukla I":
1. Publika. Labai liuks pakliuvo-motyvuoti,žingeidūs,"nepasikėle ir neužknisantys", ne moliai ir nenupezėliai. Nesikeikia...net nerūko..visi...nemaniau, kad taip pasitaiko. Ačiū už gerą kompaniją.
2. Kursas: temos ir praktiniai užsiėmimai: 10/10. Atkreipčiau dėmesį į tai, kad "Alberto Daugirdo I lygio kursas" ir "Rukla I" kursas vienas kitą papildo. Neprieštarauja viens kitam, jie negali būti lyginami tarpusavyje. Nekartojama ta pati info. Tiems kas buvo pas Albertą patarčiau apsilankyti ir šiame I lygyje. Nesileisiu į smulkmenas, bet TO PATIES NEBUVO, o iš abiejų lektorių žinių bendras paveikslas daug aiškesnis,suprantamesnis. Atsiranda ryšiai tarp tikslų, teisingų veiksmų, galimybių. Žinios ir veiksmų seka įgauna vientisumą, nėra fragmentų kratinys. Dabar toje pačioje situacijoje turėčiau ne 0; 1 sprendimo var. ar kokią desperatišką improvizaciją, o 2,3 ar net 4 ir rinkčiausi pagal aplinkybes ir galimybes optimaliausią, g.b., galėčiau mixuoti žinomus veiksmus siekdamas tam tikro tikslo prie tam tikrų aplinkybių. Kaip pvz.: priklauso ar esi situacijoje vienas, ar su šeima ir mažais vaikais, turi atsargų ar nebe, koks nuovargis, kaip ilga kelionė numatoma, koks oras, krituliai, temperatūra, fizinė būklė ir t.t. Rekomenduočiau "Rukla I" kursą tiems, kas ne dėl diplomo į pirmą lygį ėjo kitur.
3. Lektoriai: " <...> ... nūūū čia buvo geeeras ". Kantrybės ir sveikatos jiems, kad ganytų kuo daugiau blūdijančių avinų po Ruklos pelkes. Bičai gerai daro gerą darbą. Nuvykite ir pamatysite...ir pajusite.
4. Išvada: (čia rimtai) Mokslininkai atliko eksperimentą su žiurkėmis: vienai žiurkių grupei sudarė idealias gyvenimo sąlygas (toliau-"komforto" sąlygos): šilta, maistas normuotai ir visada tuo pačiu laiku, šviesa gesinama tuo mačiu metu, uždegama tą pačią val. ir t.t. Antrai grupei (toliau - "pragaro" sąlygas): maisto tai yra daug, tai nėra visai,tai šaltis / tai karštis,tai užpilamos vandeniu, tai vandens ilgalaikis stygius,tai šviesu tai ilgalaikė tamsa ir t.t. Po eksperimentų laikotarpio papjovė žiurkes ir pasvėrė jų smegenis. Rezultatas: "komforto" grupės žiurkių smegenys svėrė 0,9g., "pragaro" žiurkių grupės smegenų svorio vidurkis - 1,2g.
P.S. paraleles prasivesite patys. Susitiksime II lygyje.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/