LKA keliautojų klubas
http://forum.lkakeliautojai.lt/

Baudos dviratininkams už greičio viršijimą
http://forum.lkakeliautojai.lt/viewtopic.php?f=19&t=2191
Puslapis 11

Autorius:  Tomas J [ 2017-04-07, 10:56 ]
Pranešimo tema:  Baudos dviratininkams už greičio viršijimą

Ketvirtadienį surengta Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) dviračių žymėjimo akcija Nepriklausomybės aikštėje buvo neeilinė.
Buvo matuojamas ir dviratininkų greitis – daugeliui kėlė nuostabą, kad net važiuojant pažymėtu dviračių taku Laisvės alėjoje leistinas greitis dviračiu ribojamas. Leistinas greitis neturi viršyti pėsčiojo greičio – nuo 3 iki 7 kilometro per valandą. Kauno VPK Kelių policijos valdybos viršininkas Vygintas Lukošius paaiškino, kad tokie ribojimai galioja tik mišriose pėsčiųjų ir dviračių eismo zonose: Laisvės alėjoje, Panemunės šilo, Ąžuolyno parkuose.Policija gauna nemažai pėsčiųjų nusiskundimų, kad parkuose dviratininkai laksto it patrakę, užkliudo ir sužeidžia praeivius.Šįkart policija greitį viršijusių dviratininkų nebaudė, tik išaiškino, kad jie yra eismo dalyviai ir turi laikytis Kelių eismo taisyklių (KET) reikalavimų.
Bauda už greičio viršijimą siekia 10 – 20 eurų. Ateityje numatoma rengti reidus, kurių metu bus tikrinama, kaip dviratininkai laikosi KET reikalavimų, ar neviršija greičio mišriose eismo zonose. Sužinojęs apie greičio ribojimus labai nustebino Kaune žinomas mėgėjiško dviračių patriotas, 75 metų Izidorius Sakas.„Reikės važiuoti atsargiau. Šiaip nelakstau greitai, bet esu dalyvavęs mėgėjiškame sporto renginyje Laisvės alėjoje, kur lenktyniavau su buvusiu Kauno meru Andriumi Kupčinsku. Nedaug atsilikau nuo jo“, – didžiuodamasis sakė senjoras.Akcija Laisvės alėjoje buvo surangta saugaus eismo dienos proga, kuri jau 11 kartą pažymima balandžio 6-ąją. Jos metu buvo žymimi dviračiai, kad juos butų lengviau rasti vagystės atveju.

Skaitykite daugiau: http://auto.lrytas.lt/saugus-eismas/vie ... edium=Copy

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/